ХНЕУ ім. С. Кузнеця — університет міжнародних можливостей
Готуючись до святкування 95-річчя нашого університету, ми розповідаємо про найважливіші напрями його розвитку. Один із них — участь у європейських освітніх і наукових проєктах Erasmus+.
Наші викладачі та студенти є активними учасниками міжнародних ініціатив, що відкривають нові горизонти для освіти й науки:
1) ERASMUS+ CBHE AFID — «Забезпечення академічної свободи та інклюзії шляхом цифровізації» (2023–2026)
• Створення мультиінституційного інклюзивного віртуального кампусу з доступом до широкого вибору міжнародних онлайн-курсів.
2) ERASMUS+ CBHE DigiUni — «Цифровий університет — відкрита українська ініціатива» (2023–2027)
• Розвиток сучасної цифрової екосистеми для забезпечення безперервної, якісної та інклюзивної освіти в Україні.
3) ERASMUS+ Jean Monnet Module EU-cyberconnect-UA (2024–2027)
Вивчення та адаптація європейської стратегії кіберстандартизації, щоб надати студентам, бізнесу та науковцям знання і навички у сфері кібербезпеки та цифрової інфраструктури.
Завдяки цим проєктам студенти та викладачі ХНЕУ ім. С. Кузнеця отримують доступ до міжнародних програм, спільних курсів, сучасних цифрових рішень і практик, які формують майбутнє європейської освіти.
95 років ХНЕУ ім. С. Кузнеця — це історія, в якій ми поєднуємо традиції української вищої освіти з міжнародними можливостями та глобальними викликами.
ХНЕУ ім. С. Кузнеця — 95 років успіху та розвитку!