Організація природно-рекреаційних послуг
Пререквізити (базові знання необхідні для успішного опанування компетентностями):
Базові знання з фізичного виховання
Коротка анотація дисципліни (загальна характеристика, особливості, переваги):
Навчальна дисципліна «Організація природно-рекреаційних послуг» буде корисна майбутнім економістам, фінансистам, бухгалтерам тим, хто збирається раціонально використовувати засоби природно-рекреаційних послуг для робітників економічних професій.
Соціально-економічні зміни обумовили закономірне підвищення до процесу, змістом якого є відпочинок людей у період вільного від роботи часу. Високий ступінь невизначеності при наданні рекреаційних послуг, особливо у сфері природно-рекреаційних послуг, ставить людей у вкрай невигідне положення, може викликати відчуття образи, настороженості, підозрілості. Отже, підготовка фахівців, що здатні аналітично вирішувати проблемні вибору та організації рекреаційних послуг є дуже актуальною.
Вивчення цієї дисципліни дає можливість студенту:
- вибирати природно-рекреаційні послуги;
- планувати природно-рекреаційні послуги у позаробочий час;
- організовувати процес природно-рекреаційних послуг.
Мета та основні задачі дисципліни
Метою навчальної дисципліни є формування у студентів компетентності щодо теоретичних основ і набуття практичних навичок здійснення природно-рекреаційних послуг.
Для досягнення мети поставлені такі основні завдання:
- набуття навиків у раціональному використанні природно-рекреаційних послуг для робітників економічних професій в умовах виробництва;
- набуття навиків оцінки ефективності процесу природно-рекреаційних послуг.
Компетентність, що забезпечує:
Вивчення дисципліни забезпечує формування у фахівців здатність використовувати різні види та форми природно-рекреаційних послуг у період вільного від роботи часу.
Трудомісткість:
150 годин, залік