Організація культурно-пізнавальних рекреаційних послуг
Пререквізити (базові знання необхідні для успішного опанування компетентностями):
Базові знання з фізичного виховання
Коротка анотація дисципліни (загальна характеристика, особливості, переваги):
Навчальна дисципліна «Організація культурно-пізнавальних рекреаційних послуг» буде корисна майбутнім економістам, фінансистам, бухгалтерам тим, хто збирається раціонально використовувати засоби культурно-пізнавальних рекреаційних послуг для робітників економічних професій.
Соціальне значення сфери послуг визначається забезпеченням можливості раціонального використання вільного часу, є одним із головних показників якості життя та рівня людського розвитку. Культурно-пізнавальні рекреаційні послуги задовольняють найважливіші потреби, які є емоційно-психологічними: побачити гарні краєвиди, явища природи, різні природні атракції; ознайомитися з досягненнями культури, науки і техніки; побувати на екологічно чистих об’єктах; ознайомитися з екзотичними рослинами і тваринами; відвідати історичні місця; зробити унікальні фотографії. Але, охочий скористатися рекреаційними послугами не може повноцінно ознайомитися з ними до моменту їх одержання (спробувати, побачити, реально відчути), тому змушений довіряти продавцеві, що є емоційно-суб’єктивним чинником. Для зменшення ризику отримати неякісну послугу необхідно підготовити фахівців, що здатні аналітично вирішувати проблемні вибору та організації культурно-пізнавальних рекреаційних послуг.
Вивчення цієї дисципліни дає можливість студенту:
- планувати культурно-пізнавальні рекреаційні послуги у позаробочий час;
- організовувати процес культурно-пізнавальних рекреаційних послуг.
Мета та основні задачі дисципліни:
Метою навчальної дисципліни є формування у студентів компетентності щодо теоретичних основ і набуття практичних навичок здійснення культурно-пізнавальних рекреаційних послуг.
Компетентність, що забезпечує:
Вивчення дисципліни забезпечує формування у фахівців здатність використовувати різні види та форми культурно-пізнавальних рекреаційних послуг у період вільного від роботи часу.
Трудомісткість:
150 годин, залік